něco o mně | fotogalerie | guestbook | download |

V současné době jsem držitelem těchto certifikací

ECDL ECDL
European Computer Driving Licence (ECDL) je mezinárodně uznávaná, objektivní, standardizovaná metoda pro ověření počítačové gramotnosti. Zjišťuje pomocí praktických testů, zda je uchazeč schopen efektivně využívat základní informační technologie.
MCP MCP
Držitelé certifikace MCP (Microsoft Certified Professional) vyčnívají z průměru. Prokázali, že mají nesporné zkušenosti s produkty a platformami Microsoft - svým kolegům, zaměstnavatelům a zejména sami sobě.
MCDST MCDST
Držitelé certifikace MCDST (Microsoft Certified Desktop Support Technician) mají technické znalosti a zkušenosti v oblasti zákaznického servisu. Jsou schopni řešit hardwarové a softwarové problémy v prostředí Microsoft Windows.
MCSA 2003 MCSA 2003
Držitelé certifikace MCSA (Microsoft Certified Systems Administrator) se zabývají správou síťových a systémových prostředí na bázi platformy Microsoft Windows.
MCSE 2003 MCSE 2003
Certifikace MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) dokládá schopnosti a znalosti navrhovat a implementovat infrastrukturní řešení na bázi platformy Windows a softwaru Microsoft Windows Server System.
MCSA & MCSE 2003: Security MCSA & MCSE 2003: Security
Certifikace MCSA: Security a MCSE: Security jsou určeny pro správce systémů, kteří se specializují na správu, údržbu a implementaci zabezpečení na platformě Windows v rámci zabezpečeného počítačového prostředí.
MCTS: Microsoft Windows Vista Configuration MCTS: Microsoft Windows Vista Configuration
Certifikace MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist) umožňují profesionálům soustředit se na konkrétní technologie a odlišit se prokázáním hlubokých znalostí a odborností v různých technologiích, s nimiž pracují. Držitelé jsou odborníky na implementaci, vývoj a řešení potíží na bázi konkrétní technologie Microsoft.
MCTS: Windows Server 2008 Active Directory Configuration
MCTS: Windows Server 2008 Applications Infrastructure Configuration
MCTS: Windows Server 2008 Network Infrastructure Configuration
MCITP: Enterprise Support Technician MCITP: Consumer & Enterprise Support Technician
Certifikace MCITP (Microsoft Certified IT Professional) je certifikace profesionální řady prověřující komplexní sadu dovedností. Patří mezi ně dovednosti potřebné k plánování, řízení projektů, implementaci, podpoře, údržbě a optimalizaci infrastruktur IT.
MOS (Core) MOS
Držitelé certifikace MOS (Microsoft Office Specialist) jsou globálně uznáváni pro své hluboké znalosti a zkušenosti se softwarem Microsoft pro kancelářské počítače.
CompTIA A+ A+
Certifikace CompTIA A+ Certified Professional je mezinárodně uznávaným ověřením technických znalostí a dovedností pro počítačové odborníky. Je ideální pro získání základních obecných znalostí počítačové problematiky pro techniky, zároveň tvoří dobrý základ pro další technickou specializaci.
CompTIA Network+ Network+
Certifikace CompTIA Network+ Certified Professional je mezinárodní průmyslové osvědčení, které ověřuje znalosti profesionálů síťových technologií s minimálně devítiměsíční praxí jako síťová podpora či administrátor nebo s odpovídajícím akademickým tréninkem.
CompTIA i-Net+ i-Net+
Certifikace CompTIA i-Net+ Certified Professional ověřuje základní technické znalosti internetu, intranetu a elektronického obchodování. Je ideální pro profesionály, kteří se podílí na vývoji webových aplikací, údržbě internetové infrastruktury a služeb.
CompTIA Server+ Server+
Certifikace CompTIA Server+ Certified Professional je mezinárodní, platformově nezávislou certifikací technických znalostí a dovedností IT specialistů v segmentech plánování, instalace, konfigurace a údržby serverových technologií (Industry Standard Server Architecture). Předpokladem je také praxe v trvání 18-24 měsíců.
CompTIA Linux+ Linux+
Certifikace CompTIA Linux+ Certified Professional je mezinárodně platnou certifikací dokladující znalosti zakladního managementu a správy serverových i klient-based linuxových systémů a bezpečnosti (nezávislá na konkrétní distrubuci: Red Hat, SuSE, Mandrake...), podpořené praxí v minimu od šesti do dvanácti měsíců.
CompTIA Security+ Security+
Certification CompTIA Security+ validates knowledge of communication security, infrastructure security, cryptography, operational security, and general security concepts. It is an international, vendor-neutral certification that is taught at colleges, universities and commercial training centers around the world. Although not a prerequisite, it is recommended that CompTIA Security+ candidates have at least two years on-the-job networking experience, with an emphasis on security.

Další úspěšně složené zkoušky: -

S případnými zájemci se rád podělím o své zkušenosti, nabízím také praktickou přípravu na jednotlivé testy, individuální konzultace a další studijní (i psychickou :-)) podporu.
Více informací na www.prometric.com www.ecdl.cz, www.ecdlexpert.cz, www.microsoft.com/learning/mcp, certification.comptia.org, www.lpi.org, www.seocertification.org